2018-10-16, Antradienis
Reklaminis skydelis

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia atranką pradinių klasių mokytojo pareigoms užimti. Detalesnė informacija – skiltyje „Laisvos darbo vietos“.

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
01
Kov 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas
Vasario 15 dieną subangavo rekordinio ilgio Lietuvos „gyvoji vėliava“ iš balionų Šiaurės prospektu. Apie du tūkstančiai vaikų nešini geltonais, žaliais ir raudonais balionais tarsi atgaivino mūsų valstybingumo simbolį. Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija inicijavo visas šiaurinės Klaipėdos miesto dalies mokymo įstaigas apjungusią pilietinę akciją „Pajūrio vaikai po šimtmečio vėliava“. Tiek dalyviams – ugdymo įstaigų vaikams, tiek pro šalį tuo metu ėjusiems ar važiavusiems klaipėdiečiams renginys suteikė neišdildomų įspūdžių. Rimties bei disciplinos eisenai suteikė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono kariai ir Jaunieji šauliai, nešę ugdymo įstaigų vėliavas. Už jų žingsniavo „Vyturio“ progimnazijos braziliškų būgnų orkestras. Jo keliamo smagaus triukšmo ritmu iš eilės žengė dalyviai: lopšelis-darželis „Obelėlė“, „Atžalynas“, mokyklos-darželio „Varpelis“ vaikučiai, „Medeinės“ mokyklos, „Verdenės“, Tauralaukio progimnazijų mokiniai, „Žemynos“ gimnazijos, Licėjaus gimnazistai. Pilietinė akcija apjungė įvairaus amžiaus, skirtingų gebėjimų ir poreikių mokinius, jų tėvus, mokytojus. Šiuo renginiu buvo siekiama sudaryti sąlygas, kad mokiniai ugdytųsi nuostatas, būtinas aktyviam ir atsakingam dalyvavimui Lietuvos demokratinės valstybės ir pilietinės visuomenės gyvenime.

„Verdenės“ progimnazija nuoširdžiai dėkoja savo socialiniams partneriams – į kvietimą dalyvauti akcijoje atsiliepusioms ir ją palaikiusioms šiaurinės miesto dalies ugdymo įstaigoms:
Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Atžalynas“,
Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Obelėlė“,
Klaipėdos „Varpelio“ mokyklai-darželiui,
Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai,
Klaipėdos Tauralaukio progimnazijai,
„Verdenės“ progimnazijai,
Klaipėdos licėjui,
„Žemynos“ gimnazijai,
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionui,
Jauniesiems šauliams,
„Vyturio“ progimnazijos būgnų orkestrui, vadovams Augustinas Užkuratui ir Skaistutei Užkuratienei,
KU administracijai.
Norime padėkoti ir „Verdenės“ mokytojams, organizavusiems iniciatyvą ir padėjusiems ją realizuoti:
idėjos autoriui Mariui Komovui,
idėjos realizatotrei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Aurelijai Kurmiuvienei,
scenarijaus autorei Eglei Akudovičienei,
muzikinės dalies organizatorei Vilijai Prikockienei,
„Verdenės“ paramedikus organizavusiai Sigitai Bračkienei,
renginio vedėjai Eglei Šulskei,
prie organizacinių darbų prisidėjusioms Dianai Čužienei, Gražvydai Gricienei.

 

DJI_0217

 
28
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas
Vasario 27 dieną „Sendvario“ progimnazijoje vyko matematikos konkursas „Kodas“.  „Verdenės“ progimnazijos mokiniai pelnė prizines vietas:
Eva Ruplėnaitė, 5b klasė – I vieta (mokyt. A. Baltrušaitis)
Liepa Petrošiūtė, 7b klasė – III vieta (mokyt. S. Stakvilionė)
Dominykas Riauba 7d klasė – III vieta (mokyt. S. Stakvilionė)
Urtė Urbonavičiūtė, 8d klasė – II vieta (mokyt. V. Jasinskienė)
 
27
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Dėl pirmokų priėmimo.

Tėveliams, atsiuntusiems prašymus registruotu laišku, vasario 19 d. ateiti į mokyklą ir teikti prašymą asmeniškai nebereikia.


Informuojame, kad patvirtintas Priėmimo į mokyklas tvarkos aprašo pakeitimas (2018-01-25 Nr. T2-12), kuriuo nustatoma galimybė prašymus registruotais laiškais mokykloms siųsti anksčiau nei nustatyta pirmoji prašymų priėmimo diena. Taip pat numatoma, kad pirmąją prašymų registravimo dieną mokyklose pirmiausia įregistruojami registruotu laišku atsiųsti prašymai, kurių išsiuntimo data (patvirtinta ant voko pašto antspaudu) yra ne vėlesnė ar ta pati kaip pirmoji prašymų priėmimo diena.

Siekiant sumažinti „gyvas“ eiles prie mokyklų, rekomenduojame pasinaudoti šia galimybe.


Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijoje:
nuo 2018 m. vasario 19 d. 8 val. bus priimami dokumentai mokytis 1 klasėje nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.;
nuo 2018 m. vasario 21 d. 8 val. bus priimami dokumentai mokytis 2–8 klasėse nuo 2018 m. rugsėjo 1 d..


Pateikiami dokumentai:

1. Prašymas (taupydami laiką, galite užsipildyti namuose, formą rasite svetainės paslaugų skyrelyje). Prašymą turi pateikti vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų). Asmeniškai pateikiant prašymą su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
2. Pageidaujančio mokytis asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (jo kopija).
3. Dokumentai patvirtinantys pirmumo teisę (našlaičio statusą įrodantys dokumentai, specialiųjų ugdymosi poreikių pažymos, brolių/sesių gimimo liudijimai ar mokinio pažymėjimai (jų kopijos).

 

Mokykloms priskirtos aptarnavimo teritorijos

Prašymas priimti į 1-4 klasę

Prašymas priimti į 5-8 klasę

Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Informacija dėl mokinių priėmimo į Klaipėdos „Verdenės“ progimnaziją 2018–2019 mokslo metams

Klasių ir mokinių skaičius savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose 2018–2019 mokslo metais

 
27
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Vykdant visuomenės informavimo apie aplinkos oro kokybės gerinimą kampaniją ir bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, UAB „RSV Projektai“ ir MB „Ecotilia“ sausio 22–26 dienomis mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniams vykdė edukacines pamokas apie oro taršą. 4b klasės mokiniai  Liepa Aleknavičiūtė, Liepa Leonavičiūtė, Žilvinas Eglinskas sako: „Mūsų klasei buvo pristatytas projektas „Oro tarša“. Lektorius pasakojo apie tai, kad oras teršiamas  kietosiomis dalelėmis, jos patekusios į plaučius gali rimtai susargdinti. Visi buvome įsitikinę, kad didžiausias oro teršėjas yra miesto transportas. Tačiau sužinojome, kad tai – gyvulininkystė. Kalbėjome, kaip būtų galima sumažinti oro taršą, apie saulės baterijas, žiūrėjome filmuką. Dar buvo įdomu sužinoti, kad Klaipėdoje viršijama kietųjų dalelių norma ore. Buvo labai įdomi ir naudinga pamokėlė. Būtinai apie tai papasakosime draugams ir tėvams. Mes pažadėjome, kad dar labiau tausosime ir saugosime gamtą“.

 

2018-02-20-2 2018-02-20-1

 
13
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Šiandien „Verdenės“ progimnazijoje lankėsi ypatingi svečiai. Dėkojame atvykėliams už triukšmą ir gerą nuotaiką! Linksmų Užgavėnių!

 

2018-02-13-2

 
13
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Vasario mėnesį tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas ir nuoširdžiai kartu džiaugiasi rudens semestro finalistų pasiekimais!
KINGS lankėsi ir mūsų progimnazijoje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose. Sveikiname šauniuosius finalistus: Martą Adomaitį, Luką Paulauską, Ugnę Razgaitytę, Adrijų Gabrielių Jocį, Eliną Prialgauskaitę, Deimantę Pociūtę, Ugnę Razgaitytę, Jorį Dėdiną, Martyną Joną Šerkšnį, Rapolą Žygų, Justą Danušį, Mantą Šiudeikį, Godą Rudytę, Gustą Mineiką, Karoliną Jackutę, Vilių Pipirą, Arijų Sabaliauską.

 

2018-02-13-1

 
08
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

„Verdenės“ progimnazijos vaikinai, Klaipėdoje iškovoję pergalę stalo teniso varžybose, pateko į zonines varžybas, kurios vyko Mažeikiuose. Po įnirtingų ir atkaklių kovų 7a klasės mokinys Romualdas Butkevičius, 7b klasės mokiniai Rytis Fabijonavičius ir Marius Masevičius iškovojo trečiąją vietą. Kartu vyko „Vydūno“ gimnazijos merginos, kurios taip pat iškovojo bronzos medalius. Sveikiname mokinius!

 

2018-02-08-2

 
08
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Sausio 31 dieną progimnazijoje vyko 6–8 klasių geografijos olimpiada. Olimpiadą organizavo geografijos mokytoja G. Bielskienė.

Geriausiai pasirodė šie mokiniai:
6 klasė:
I vieta – Martynas  Zimkus 6a kl.
II vieta – Kristijonas Tamutis 6c kl.
III vieta – Paulius Lukošius 6c kl. ir Matas Veitas  6a kl.
7 klasė:
I vieta – Dominykas Riauba 7d kl.
II vieta – Liepa Petrošiūtė 7b kl.
III vieta – Karolis Dirgėlas 7c kl.
8 klasė:
I vieta – Vilius Stankevičius 8c kl.
II vieta – Raigardas Radajevas 8d kl.
III vieta – Urtė Urbonavičiūtė 8d kl.

 

2018-02-08

 
07
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas
Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija vasario 15 d. 10.30 val. organizuoja šiaurinės miesto dalies švietimo įstaigų pilietinę akciją „Pajūrio vaikai po šimtmečio vėliava“, skirtą atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Pilietinės akcijos tikslas – skatinti veikti ir bendradarbiauti Klaipėdos miesto švietimo įstaigas, ugdyti mokinių pilietiškumą, puoselėti Tėvynės meilę, atsakomybę už savo tautą ir valstybę, tautinę savigarbą, paminėti Lietuvos valstybės šimtmetį.
Planuojama, kad Lietuvos valstybės šimtmečio minėjime dalyvaus daugiau kaip 2300 lopšelių-darželių „Obelėlė“, „Atžalynas“, mokyklos-darželio „Varpelis“, „Verdenės“, Tauralaukio progimnazijų, „Žemynos“ gimnazijos, „Medeinės“ mokyklos, Licėjaus, Klaipėdos universiteto, „Vyturio“ progimnazijos, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono, Jaunųjų šaulių bendruomenių narių, Klaipėdos Šv. Kazimiero bažnyčios klebonas. Pilietinė akcija apjungs įvairaus amžiaus, skirtingų gebėjimų ir poreikių mokinius, jų tėvus, mokytojus. Šiuo renginiu siekiame sudaryti sąlygas, kad mokiniai ugdytųsi nuostatas, būtinas aktyviam ir atsakingam dalyvavimui Lietuvos demokratinės valstybės ir pilietinės visuomenės gyvenime, stiprinti bendradarbiavimo ryšius su socialiniais partneriais.
Vasario 15 dieną 10 val. renginio dalyviai rikiuosis Klaipėdos universiteto kiemelyje (H. Manto g. 84) iš geltonos, žalios ir raudonos spalvos balionų bei aprangos akcentų sukurs Lietuvos Respublikos vėliavą. 10.30 val. prasidės atkurtos Lietuvos šimtmečio minėjimas, Universiteto miestelyje bus atidengtas informacinis stendas, skirtas KU pastatų ansambliui. Dalyvius sveikins Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, kiekvienai įstaigai įteiks po Lietuvos Respublikos vėliavą.
Vėliau švietimo bendruomenių narių sukurta rekordinio ilgio Lietuvos „gyvoji vėliava“ iš balionų pajudės paskui Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos braziliškų būgnų orkestrą, kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono karininkus, Jaunuosius šaulius, žygiuos Universiteto alėja, Šiaurės prospektu, ties sankryža su Kretingos gatve išsiskirstys į savo mokyklas, darželius parnešdami po dovanotą Lietuvos Respublikos valstybės vėliavą. Pilietinėje akcijoje dalyvaujančios įstaigos savo bendruomenėje surengs iškilmingas vėliavos iškėlimo ceremonijas.
„Norime, kad vaikai savo emocijomis išgyventų šios datos didingumą. Tikime, kad tokiu būdu ne tik lengviau įsimenama šventė, šios dienos istorija, bet ir stiprinamas vienybės jausmas.“ – sako „Verdenės“ progimnazijos direktorė R. Bėčiuvienė.
 
Puslapis 7 iš 81

PASIRINKITE KALBĄ

Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
Biudžetinė įstaiga
Mokomoji kalba – lietuvių kalba
Adresas: Kretingos g. 22,  Klaipėda
Tel./faks.: (8  46)  41 09 77
El.paštas: verdene@gmail.com
Juridinio asmens kodas:
195472849
Duomenys apie progimnaziją
kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Mano dienynas

d

Progimnazijos Mano dienyno administratorė –

mokytoja Irina Danilienė

i.daniliene@gmail.com

Elektroninio dienyno administratoriaus darbo laikas

Pamokų laikas

1.  8.00–8.45 
2.  8.559.40
3.  9.5510.40
4.  11.0011.45
5.  12.0512.50
6.  13.0513.50
7.  14.0014.45

Verdenės progimnazija


EMOKYKLA

emokykla-logo

Pirmokų priėmimas

Norėdami sužinoti apie pirmokų priėmimą, spauskite čia.

Dėl paramos mokyklai

Prašome paremti mokyklą. Plačiau skaitykite čia.

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 516836

SOCIALINIAI PARTNERIAI

Prisijungę

Mes turime 13 svečius online

Paslaugos teikėjas

Litnet

Švietimo įstaigoms nemokamos interneto paslaugos

Mukis

Reklaminis skydelis

Draugiškas internetas

Reklaminis skydelis

EMOCINIO INTELEKTO UGDYMO PROGRAMA

vytautas_magnus

sveikatiada

Sveikatiada_logotipas

Augink, rūpinkis, mylėk

augink