2018-12-19, Trečiadienis
Reklaminis skydelis

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti. Detalesnė informacija – skiltyje „Laisvos darbo vietos“.

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
23
Kov 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas
Kovo 15 d. progimnazijoje vyko 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Geriausiai pasirodė šie mokiniai: 
I vieta - Idas Jasaitis, 8c klasė;
II vieta - Eduardo Custodio, 8c klasė;
III vieta - Martynas Eidukevičius, 8c klasė.
Pirmosios ir antrosios vietų laimėtojai atstovaus progimnaziją miesto anglų kalbos olimpiadoje S. Dacho progimnazijoje. Linkime sėkmės!
 
21
Kov 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Kovo 15 dieną  M. Mažvydo progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Dailus raštas akį glosto 2018“.  Konkurse dalyvavo 4 mūsų mokyklos mokiniai.  3 b klasės mokinė Izabelė Davidavičiūtė  ir 4c klasės mokinė Gabija Jasinskaitė užėmė 3-ias vietas savo amžiaus grupėse. Sveikiname nugalėtojas ir jas ruošusias mokytojas Reginą Jonaitienę ir Kristiną Lesčiauskaitę.

 

20180315_125404 20180315_125432

 
20
Kov 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Kovo 11-osios proga 8d klasės mokines Viltę Balčiūnaitę, Emiliją Pabrėžaitę ir Elzę Šalčiūtę aplankė Nepriklausomybės Akto signataro Algirdo Endriukaičio dovana. Tai knygos, užrašinės, saldainiai. Gerbiamas signataras perskaitęs Jurgos Petronytės straipsnį „Vakarų ekspreso“ dienraštyje 2018-01-12 „Paliktųjų karta, arba ką išgyvena emigrantų vaikai“, buvo maloniai nustebintas merginų poleminiais samprotavimais emigracijos tema. Savo esė šios mokinės jautriai palietė dabartinį Lietuvos „skaudulį“. Straipsnyje kalbinta mokyklos socialinė pedagogė Jolanta Bliūdžiuvienė, merginų lietuvių kalbos bei literatūros mokytoja Eglė Akudovičienė. Gerbiamas Algirdas Endriukaitis pasidžiaugė ne tik merginų išreikšta pilietine pozicija, bet ir gebėjimu rašyti nuoširdžiai, šiltai, jautriai. Mokyklos direktorė Rima Bėčiuvienė su malonumu perdavė dovanas aštuntokėms bei jų lietuvių kalbos bei literatūros mokytojai.

 

foto_mokykla

 
03
Kov 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Mokiniams ir tėveliams nuolat kyla klausimas, ką valgyti, kuo užkandžiauti pertraukų metu? Anglų kalbos pamokose mokiniai pateikė savo pasiūlymus, dalinosi receptais bei įrodymais, kuo naudingi ir sveiki jų siūlomi maisto produktai.Vasario 28 dieną progimnazijoje vyko trijų pertraukų konkursas-išnešamoji paroda tema: „What do I suggest to eat during the breaks at school? Why?“ Parodoje eksponuoti mokinių darbai – 100 pasiūlymų Lietuvos šimtmečio proga. Pertraukų metu mokiniai skaitė informaciją, stengėsi įsiminti, o po to turėjo atsakyti į mokinių parengtus klausimus. Laimėtojai apdovanoti diplomais ir prizais-kuponais, kurių vertė 10 eurų. Kuponai suteikia galimybę apsilankyti  restorane „Biskvitas“. Išrinktos 4 prizinės vietos. Nugalėtojais tapo: Adrija Žagarė (5d), Gintaras Ūsevičius (7c), Petras Pocius (8a), Ovidijus Stankaitis (8a). Tikimės, kad mokinių pasidalintos idėjos bus naudingos ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Konkursą organizavo anglų kalbos mokytojos Asta Jonaitienė, Jurgita Bytautienė ir Sima Danušienė.

 

20180228_130058 IMG_8108

 
01
Kov 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas
Vasario 15 dieną subangavo rekordinio ilgio Lietuvos „gyvoji vėliava“ iš balionų Šiaurės prospektu. Apie du tūkstančiai vaikų nešini geltonais, žaliais ir raudonais balionais tarsi atgaivino mūsų valstybingumo simbolį. Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija inicijavo visas šiaurinės Klaipėdos miesto dalies mokymo įstaigas apjungusią pilietinę akciją „Pajūrio vaikai po šimtmečio vėliava“. Tiek dalyviams – ugdymo įstaigų vaikams, tiek pro šalį tuo metu ėjusiems ar važiavusiems klaipėdiečiams renginys suteikė neišdildomų įspūdžių. Rimties bei disciplinos eisenai suteikė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono kariai ir Jaunieji šauliai, nešę ugdymo įstaigų vėliavas. Už jų žingsniavo „Vyturio“ progimnazijos braziliškų būgnų orkestras. Jo keliamo smagaus triukšmo ritmu iš eilės žengė dalyviai: lopšelis-darželis „Obelėlė“, „Atžalynas“, mokyklos-darželio „Varpelis“ vaikučiai, „Medeinės“ mokyklos, „Verdenės“, Tauralaukio progimnazijų mokiniai, „Žemynos“ gimnazijos, Licėjaus gimnazistai. Pilietinė akcija apjungė įvairaus amžiaus, skirtingų gebėjimų ir poreikių mokinius, jų tėvus, mokytojus. Šiuo renginiu buvo siekiama sudaryti sąlygas, kad mokiniai ugdytųsi nuostatas, būtinas aktyviam ir atsakingam dalyvavimui Lietuvos demokratinės valstybės ir pilietinės visuomenės gyvenime.

„Verdenės“ progimnazija nuoširdžiai dėkoja savo socialiniams partneriams – į kvietimą dalyvauti akcijoje atsiliepusioms ir ją palaikiusioms šiaurinės miesto dalies ugdymo įstaigoms:
Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Atžalynas“,
Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Obelėlė“,
Klaipėdos „Varpelio“ mokyklai-darželiui,
Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai,
Klaipėdos Tauralaukio progimnazijai,
„Verdenės“ progimnazijai,
Klaipėdos licėjui,
„Žemynos“ gimnazijai,
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionui,
Jauniesiems šauliams,
„Vyturio“ progimnazijos būgnų orkestrui, vadovams Augustinas Užkuratui ir Skaistutei Užkuratienei,
KU administracijai.
Norime padėkoti ir „Verdenės“ mokytojams, organizavusiems iniciatyvą ir padėjusiems ją realizuoti:
idėjos autoriui Mariui Komovui,
idėjos realizatotrei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Aurelijai Kurmiuvienei,
scenarijaus autorei Eglei Akudovičienei,
muzikinės dalies organizatorei Vilijai Prikockienei,
„Verdenės“ paramedikus organizavusiai Sigitai Bračkienei,
renginio vedėjai Eglei Šulskei,
prie organizacinių darbų prisidėjusioms Dianai Čužienei, Gražvydai Gricienei.

 

DJI_0217

 
28
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas
Vasario 27 dieną „Sendvario“ progimnazijoje vyko matematikos konkursas „Kodas“.  „Verdenės“ progimnazijos mokiniai pelnė prizines vietas:
Eva Ruplėnaitė, 5b klasė – I vieta (mokyt. A. Baltrušaitis)
Liepa Petrošiūtė, 7b klasė – III vieta (mokyt. S. Stakvilionė)
Dominykas Riauba 7d klasė – III vieta (mokyt. S. Stakvilionė)
Urtė Urbonavičiūtė, 8d klasė – II vieta (mokyt. V. Jasinskienė)
 
27
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Dėl pirmokų priėmimo.

Tėveliams, atsiuntusiems prašymus registruotu laišku, vasario 19 d. ateiti į mokyklą ir teikti prašymą asmeniškai nebereikia.


Informuojame, kad patvirtintas Priėmimo į mokyklas tvarkos aprašo pakeitimas (2018-01-25 Nr. T2-12), kuriuo nustatoma galimybė prašymus registruotais laiškais mokykloms siųsti anksčiau nei nustatyta pirmoji prašymų priėmimo diena. Taip pat numatoma, kad pirmąją prašymų registravimo dieną mokyklose pirmiausia įregistruojami registruotu laišku atsiųsti prašymai, kurių išsiuntimo data (patvirtinta ant voko pašto antspaudu) yra ne vėlesnė ar ta pati kaip pirmoji prašymų priėmimo diena.

Siekiant sumažinti „gyvas“ eiles prie mokyklų, rekomenduojame pasinaudoti šia galimybe.


Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijoje:
nuo 2018 m. vasario 19 d. 8 val. bus priimami dokumentai mokytis 1 klasėje nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.;
nuo 2018 m. vasario 21 d. 8 val. bus priimami dokumentai mokytis 2–8 klasėse nuo 2018 m. rugsėjo 1 d..


Pateikiami dokumentai:

1. Prašymas (taupydami laiką, galite užsipildyti namuose, formą rasite svetainės paslaugų skyrelyje). Prašymą turi pateikti vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų). Asmeniškai pateikiant prašymą su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
2. Pageidaujančio mokytis asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (jo kopija).
3. Dokumentai patvirtinantys pirmumo teisę (našlaičio statusą įrodantys dokumentai, specialiųjų ugdymosi poreikių pažymos, brolių/sesių gimimo liudijimai ar mokinio pažymėjimai (jų kopijos).

 

Mokykloms priskirtos aptarnavimo teritorijos

Prašymas priimti į 1-4 klasę

Prašymas priimti į 5-8 klasę

Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Informacija dėl mokinių priėmimo į Klaipėdos „Verdenės“ progimnaziją 2018–2019 mokslo metams

Klasių ir mokinių skaičius savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose 2018–2019 mokslo metais

 
27
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Vykdant visuomenės informavimo apie aplinkos oro kokybės gerinimą kampaniją ir bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, UAB „RSV Projektai“ ir MB „Ecotilia“ sausio 22–26 dienomis mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniams vykdė edukacines pamokas apie oro taršą. 4b klasės mokiniai  Liepa Aleknavičiūtė, Liepa Leonavičiūtė, Žilvinas Eglinskas sako: „Mūsų klasei buvo pristatytas projektas „Oro tarša“. Lektorius pasakojo apie tai, kad oras teršiamas  kietosiomis dalelėmis, jos patekusios į plaučius gali rimtai susargdinti. Visi buvome įsitikinę, kad didžiausias oro teršėjas yra miesto transportas. Tačiau sužinojome, kad tai – gyvulininkystė. Kalbėjome, kaip būtų galima sumažinti oro taršą, apie saulės baterijas, žiūrėjome filmuką. Dar buvo įdomu sužinoti, kad Klaipėdoje viršijama kietųjų dalelių norma ore. Buvo labai įdomi ir naudinga pamokėlė. Būtinai apie tai papasakosime draugams ir tėvams. Mes pažadėjome, kad dar labiau tausosime ir saugosime gamtą“.

 

2018-02-20-2 2018-02-20-1

 
13
Vas 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Šiandien „Verdenės“ progimnazijoje lankėsi ypatingi svečiai. Dėkojame atvykėliams už triukšmą ir gerą nuotaiką! Linksmų Užgavėnių!

 

2018-02-13-2

 
Puslapis 8 iš 82

PASIRINKITE KALBĄ

Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
Biudžetinė įstaiga
Mokomoji kalba – lietuvių kalba
Adresas: Kretingos g. 22,  Klaipėda
Tel./faks.: (8  46)  41 09 77
El.paštas: verdene@gmail.com
Juridinio asmens kodas:
195472849
Duomenys apie progimnaziją
kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Mano dienynas

d

Progimnazijos Mano dienyno administratorė –

mokytoja Irina Danilienė

i.daniliene@gmail.com

Elektroninio dienyno administratoriaus darbo laikas

Pamokų laikas

1.  8.00–8.45 
2.  8.559.40
3.  9.5510.40
4.  11.0011.45
5.  12.0512.50
6.  13.0513.50
7.  14.0014.45

Verdenės progimnazija


EMOKYKLA

emokykla-logo

Pirmokų priėmimas

Norėdami sužinoti apie pirmokų priėmimą, spauskite čia.

Dėl paramos mokyklai

Prašome paremti mokyklą. Plačiau skaitykite čia.

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 530711

SOCIALINIAI PARTNERIAI

Prisijungę

Mes turime 17 svečius online

Paslaugos teikėjas

Litnet

Švietimo įstaigoms nemokamos interneto paslaugos

Mukis

Reklaminis skydelis

Draugiškas internetas

Reklaminis skydelis

EMOCINIO INTELEKTO UGDYMO PROGRAMA

vytautas_magnus

sveikatiada

Sveikatiada_logotipas

Augink, rūpinkis, mylėk

augink